Vocall Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, verdiği hizmetlerle, uyguladığı projelerle Telekom sektöründe kendini ispatlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç duydukları iletişim hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm iletişim gereksinimlerine cevap verecek uçtan uca anahtar teslimi çözümler ve iletişim modelleri sunmak hedefindedir.

Sektöre yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, işletmek, yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek, bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır.

Vocall Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, iletişim ağları ve uygulamaları dünyasına geçişi esnek, ekonomik ve aşamalı yoldan sağlamaktadır. Bu yaklaşım ile müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Hedefimiz, "doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer" felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır. Hizmet sunumundaki temel yaklaşımımız çözüm ortakları ile birlikte hareket etmektir.

Vizyonumuz

İletişim hizmetinde; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmakla birlikte, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz .

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız sektördeki engin deneyimimizi, pratik araçları, güçlü araştırma yeteneklerimizi ve yenilikçi düşüncemizi, uygulama hizmetlerindeki becerilerimizle birleştiriyoruz.

Bu amaçla yola çıkan Vocall Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi için;

  • Kalite, her alandaki hedefimizdir.
  • Yenilikçilik, geleceğimizin güvencesidir.
  • Sorumluluk iş akışlarındaki belirsizliği önler.
  • İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek yaptığımız işin temelini oluşturur.
  • Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, temel prensiplerimizdendir.
  • Vocall Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi'un başarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır.
  • Bu ilke, sadece teknoloji endüstrisindeki gelişime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir.

Talep ettiğiniz geniş yelpazedeki iletişim hizmetinde, sıkıntı çekmeyin, her müşterinin ihtiyacına göre ortak çözümler üreten, sürekli değişime açık olan bizlerle tanışın. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir.